Župa Sveti Matej - Viškovo

Na kraju pastoralne godine – druženje starijih, nemoćnih osoba

Objavljeno 20. lipnja 2005.

U nedjelju, 19. lipnja 2005., održano je posljednje druženje starijih, nemoćnih osoba kao i svih kojima je druženje potrebno, u ovoj pastoralnoj godini! Za raspoloženje četrdesetak osoba, koje su ovomjesečno trosatno druženje provele u vedrom mladenačkom raspoloženju, brinuli su se mladi naše župne zajednice.

Na kraju su, po običaju, svi potrebni bili automobilima prevezeni svojim kućama, a mladi, uz dirigentsku palicu tete Emice, uz pjesmu, nastavili pospremanje sve do iza 16 sati! Zahvaljujemo župnom Caritasu koji je redovito, uz ostale aktivnosti, organizirao ove mjesečne susrete tijekom cijele pastoralne godine, te svim odazvanicima koji su svima nama pružili mogućnost da učinimo nešto dobra za svoje bližnje, te da svi zajedno otvorimo svoja srca poticajima djelatne ljubavi Božje.

Vrati se natrag »