Župa Sveti Matej - Viškovo

Festival Ljetna špica u Zagrebu

Objavljeno 30. travnja 2015.

Festival Ljetna špica u Kaptol centru

Početkom lipnja Iskrice su se uputile na izlet u Zagreb, međutim ne samo kako bi razgledali znamenitosti glavnog grada već i da pjesmom sudjeluju na festivalu Ljetna špica u prekrasnom Kaptol centru. Uz klavirsku pratnju voditeljice Ivane i pratnje na gitari koju je izveo Mate Mrša, Iskrice su uz brojne zborove i plesne skupine otpjevale dvije autorske skladbe. Uslijedilo je druženje i obilazak starog grada, posjet katedrali te vožnja uspinjačom. Kako je nakon uspješnog nastupa dječja igra bila nezabilazna nagrada, prekrasan ostatak dana proveli smo na Bundeku. Zahvaljujemo svim roditeljima koji su bili u pratnji.

festival priznanje

Zagreb 1

Zagreb 3

Zagreb bundek 1

zagreb bundek

zagreb kaptol centar 1

zagreb kaptol centar

Zagreb

Vrati se natrag »