Druženje i glazbeni program u Mrkoplju

Objavljeno 30. ožujka 2015.

Druženje i glazbeni program u Mrkoplju i Brestovoj Dragi

Nebeske iskrice rado su prihvatile poziv da glazbenim programom razvesele župljane Mrkoplja. Sredinom svibnja u Župi Blažene Djevice Marije Žalosne srdačno su ih dočekali župljani i župnik Tadija Tomkić. Iskrice su izvele autorske, ali i neke poznate duhovne skladbe, a svoj svirački talent pokazali su njihovi gosti Nina Baraba na klaviru, Dorijan Biondić na gitari te Antonio Kezić na harmonici. Program je vodila Anamarija Marković, a kroz pjesme su se predstavili i brojni solisti. Osim samog koncerta, svakako ćemo pamtiti i druženje koje je organizirano na seoskom imanju obitelji Hunjadi u Brestovoj Dragi gdje smo se uz župnika Ivana Nikolića, brojne roditelje i voditelje zbora opustili na svježem zraku, iskoristili prekrasan dan za igru i boravak u prirodi te sve zajedno zaokružili domaćim i slasnim ručkom.

Brestova Draga 1

Brestova Draga