Župa Sveti Matej - Viškovo

Božićno druženje s osobama treće životne dobi

Objavljeno 10. prosinca 2008.

14. 12. 2008. – Božićno druženje s osobama treće životne dobi.

Iza župne Mise, župna dvorana opet je bila pretijesna za sve drage goste treće životne dobi, koji su se okupili na božićnom druženju u tradicionalnoj organizaciji župnog Caritasa.

Karitasovci su ih željeli počastiti božićnim druženjem, a zapravo su oni bili počašćeni tim osobama. Ne zna se tko je više dobio, jer kao što ‘siromah treba tebe, tako i ti trebaš njega’, kažu crkveni oci…
Božićni igrokaz i pjesme, okupljenim starijim osobama došla su podariti, u pratnji roditelja, djeca Dječjeg vrtića Zvončica sa Marinića. Na kraju su djeca obdarila svaku stariju osobu ne samo svojim dolaskom i priredbom, već i malim božićnim darom svojih ruku. Eto kako svi moramo učiti od malenih…

Vrati se natrag »