Župa Sveti Matej - Viškovo

Božićni susret sa starijim i usamljenim osobama

Objavljeno 14. prosinca 2009.

Iza župne Mise na 3. nedjelju Došašća (Nedjelja Caritasa, 13. 12. 2009.), župni Caritas organizirao je u Župnome domu tradicionalni božićni susret s osobama treće životne dobi.

U radosnom predbožićnom raspoloženju, susret su uljepšala djeca Dječjeg vrtića Zvončica, koja su svim prisutnima poklonila najprije sebe i svoje srce nizom pjesama i božićnim igrokazom, a na kraju su svakoj osobi poklonila svoje anđele, koje su, uz pomoć svojih teta, sama izradila.

Susret su glazbeno animirali g. Mladen i dječak Mate.

Toga dana je i Zajednica Krvi Kristove naše Župe organizirala iza svih nedjeljnih dopodnevnih Misa vrijednu ‘tombolu’ u kojoj svatko dobiva, jer je sav dobrovoljni prilog išao u korist župnog Caritasa za naše siromahe.

Vrati se natrag »